Uncategorized

Výhodné pôžičky bez čakania

Kvety položené pri PCDnešným článkom potešíme každého, kto dlho hľadá taký finančný produkt, ktorý by mu vyhovoval a ktorý by splnil jeho očakávania. Počnúc našim príspevkom už môžete dať hľadaniu zbohom, pretože ste našli všetko, čo ste hľadali a možno aj nehľadali. Dozviete sa, kde môžete zohnať výhodné pôžičky bez čakania prípadne bez toho, aby ste trávili hodiny času porovnávaním ponúk. Už len jediný klik vás delí od toho, aby ste objavili svoju osudovú ponuku na finančnú výpomoc. Ide o klik na vyššie vyznačené slovné spojenie, ktoré vás presunie na web, čo je stránka zaoberajúca sa len výhodnými pôžičkami každého druhu. Určite tam nájdete aj nevýhodné ponuky, ale práve o tom to je. Aby ste si rýchlo vedeli urobiť porovnanie viacerých možností a z nich si vybrať to, čo vám najviac vyhovuje.

Bankové aj nebankové

Výhodou vyššie zmienenej stránky je, že sa nešpecializuje len na bankové alebo len na nebankové pôžičky, ale na všetky možnosti dostupné pre ľudí hľadajúcich finančnú pomoc. O to dôležitejší je fakt, že pomoc tam nájdu nielen tí, ktorí si potrebujú porovnať možnosti dlhodobých produktov, ale aj tí, ktorí potrebujú krátkodobú pomoc. Napr. 100 eur. Sumy do 300 eur banky neposkytujú. Iba ak stálym klientom, ktorí vlastnia kreditnú kartu.

Všeobecne majú ľudia o nebankových spoločnostiach zlú mienku. Na jednej strane to je na mieste a to kvôli úžerníckym spoločnostiam, ktorým ľudia verili napriek tomu, že si ich neoverili. Na strane druhej ide o krivdu voči tým nebankovkám, ktoré už dostali licenciu na poskytovanie pôžičky priamo od NBS. Ich ponuky sú mnohokrát výhodnejšej než v samotných bankách. Samozrejme, čo sa nižších súm týka. Pri vyšších je oveľa lepšie sa obrátiť na bankovú spoločnosť. Ak už ste aj vo finančnej tiesni, dôležitým teda je, aby ste si každú spoločnosť, hlavne teda menej známe, overovali v zozname licencovaných spoločností aj na stránke NBS.

Online žiadosti sú najrýchlejšie

Pokiaľ vám, ako sa hovorí, „prihára pod zadkom“ a vy potrebujete okamžitú finančnú pomoc, obráťte sa na výhodné online pôžičky, ktoré môžete mať na účte už do 10 minút po schválení. Okrem toho si takýmto spôsobom viete veľmi rýchlo zistiť všetky vaše možnosti. Je to oveľa efektívnejšie ako chodiť od dverí k dverám bankových spoločností. Hlavne teda, ak hľadáte nižšie sumy, ktoré ponúkajú nebankovky a ktoré svoje kamenné pobočky majú len zriedkakedy. O tom, či je vaša žiadosť, ktorú ste vypísali cez internet, schválená, ste informovaný skoro okamžite. Závisí to aj od toho, o aký produkt resp. o akú sumu žiadate. O výhodné pôžičky môžete žiadať primárne online a sekundárne aj cez telefón, cez sms alebo osobne.

Nikde však nie je napísané, že o produkt nájdený cez internet musíte požiadať. Môže to mať pre vás čisto informatívny charakter. Napr. aby ste zistili, či sa vám skutočne oplatí, a to jedine, ak budete vedieť všetky podmienky. Online si môžete urobiť aj porovnanie pomocou virtuálnej kalkulačky, ktorá vám ihneď ukáže výhodné najlacnejšie a najlepšie pôžičky. Tým, že sa vám zobrazia viaceré ponuky, si môžete byť istý, že porovnanie bude objektívne. Ak sa vám niektorá ponuka z nezáväzného a bezplatného porovnania zapáči, môžete o ňu požiadať.

Viete, čo potrebujete?

Aby ste prostredníctvom nami uvedenej stránky našli taký produkt, aký hľadáte, mali by ste vedieť čo vlastne potrebujete. Pôžičky rozdeľujeme na tri základné typy : získateľné ihneď, rýchle alebo na dlhodobý záväzok. Predstavme si aspoň v skratke každý a jeden typ, čo vám len pátranie po výhodnom produkte uľahčí.

Hľadáte pôžičky dostupné ihneď?

Pozeranie sa cez lupuPokiaľ potrebujete nižší obnos peňazí (do 500 eur), ktorý budete môcť vrátiť do 30 dní, tento produkt je vhodný aj pre vás. Dostupný je jedine v nebankových spoločnostiach, ktoré vám ho vedia zabezpečiť za veľmi krátky čas, max. 24 hodín. Pôžičky ihneď sú vhodné aj pre tých, ktorí hľadajú pomoc bez dokladovania príjmu, bez registra, či bez založenia nehnuteľnosti. Rovnako sú dostupné aj pre nezamestnaných, pre ženy na materskej, pre dôchodcov, pre študentov atď. Zdôrazňujeme, že nie každý poskytovateľ ponúka tento produkt nezamestnaným a je nutné mať aspoň nejaký príjem. Úrok dosahuje 30%, v špeciálnych prípadoch môže byť na nule, hlavne ak žiadate po prvýkrát.

Rýchle pôžičky na účte do 7 dní

Túto finančnú pomoc je možné získať už aj v bankových spoločnostiach, úroková sadzba je však na rovnakej úrovni ako v nebankovách. Predstavuje približne rovnakú hodnotu ako vo vyššie zmienenom type. Požičať si rýchle môžete až do 5 000 eur, pričom splatnosť býva aj niekoľkoročná. Na účte sa z nich môžete tešiť už do 1 týždňa, no získať ich bude o niečo náročnejšie. Netreba sa spoliehať na to, že rýchle pôžičky môžete získať bez registra alebo bez dokladovania príjmu alebo že budú ponúkané pre nezamestnaných alebo pre inú kategóriu žijúcu zo štátnych príspevkov. Hlavne teda nie v banke.

Dlhodobé pôžičky s vyššími dostupnými sumami

Všetci, ktorí majú v obzore väčšie projekty, akým je napr. stavba domu, kúpenie nehnuteľnosti atď. sa sústreďujú hlavne na tieto produkty. Žiadateľom totiž vedia poskytnúť aj niekoľko stoviek tisíc eur. Čím vyššiu sumu niekto požaduje, tým náročnejšie podmienky treba spĺňať. Jednými z nich sú aj stabilný príjem, čistý register dlžníkov alebo založenie nehnuteľnosti. Dlhodobé pôžičky sa splácajú aj niekoľko desaťročí, maximálne však tri. Preto je dobré sa pokúsiť hľadieť dopredu a žiadať len o takú sumu, akú si môžete dovoliť splácať. Tento typ má však najnižší úrok, čo však neznamená, že ušetríte najviac. Aj napriek tomu môžete banke zaplatiť aj o niekoľko desiatok tisíc eur viac, ako ste si požičali. Biznis je biznis. Vysoké pôžičky sú jednoznačne výhodné v bankách, pretože nebankovky majú vyššie postavené úroky.

Veríme, že článok vám pomohol sa zorientovať vo vašich možnostiach. Výhodné pôžičky nielenže získate na hore uvedenej stránke, ale môžete sa tam o nich dozvedieť aj mnoho iného, ako napr. aj v tomto článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top